759.00 
Cena w punktach: 7590 punkt
VP093
W magazynie
+

Extreme Q 6.0: jeden z najlepszych waporyzatorów na świecie

Extreme Q 6.0 to waporyzator ze stajni renomowanej firmy Arizer. Ten sprzęt zdążył już zyskać sobie uznanie wśród użytkowników, a do jego największych zalet niewątpliwie można zaliczyć uniwersalność i bardzo estetyczny, dyskretny design.

Extreme Q 6.0: uniwersalny sprzęt do inhalacji

Prezentowany waporyzator wyróżnia się tym, że umożliwia użytkownikom inhalowanie się zarówno przy pomocy wężyka, jak i balonem. To mocny argument przemawiający za wyborem tego sprzętu. Jedno urządzenie może wykorzystywać na różne sposoby, zwiększając tym samym swoją satysfakcję z terapii.

Waporyzator generuje bardzo gęstą i smaczną parę, która jest skutecznie izolowana od elektroniki. Jeśli preferujesz smakowe mieszanki roślinne i chcesz się w pełni cieszyć ich aromatem, to ta propozycja z pewnością Cię zadowoli. Zwłaszcza, że ten vape posiada oryginalną nakładkę do aromaterapii. Dodatkowo producent dołącza pilot do jeszcze wygodniejszego stosowania.

Świetna jakość wykonania

Extreme Q 6.0 to bardzo efektowny waporyzator, który jednocześnie zachowuje na tyle kompaktową budowę, że nie ma żadnego problemu, aby zabierać go ze sobą w dowolne miejsca i zapewnić sobie pełną dyskrecję. Esteci z pewnością docenią piękne podświetlenie od spodu oraz chromowano-czarną obudowę.

Waporyzator jest dostępny w wersji z filtrem wodnym, którą polecamy osobom preferującym chłodną parę i smakowe mieszanki roślinne. W komorze mieści się do 0,7 g materiału. Czas podgrzewania wynosi około 2 minuty.

W zestawie otrzymasz dwie komory na zioła, zasilacz, ustnik, cztery sitka, akcesoria do mieszania i ubijania, ustnik, nakładkę do aromaterapii, wąż, dwa balony oraz pilot. Produkt jest objęty 3-letnią gwarancją oraz dożywotnią gwarancją na element grzewczy.

Czas nagrzewania:
ponad 2 minuty
Element Grzewczy:
ceramika
Gwarancja:
3lata + dożywotnia gwarancja na element grzewczy
Komora grzewcza:
szkło
Kompatybilność:
zioła
Kraj pochodzenia:
Kanada
Metoda inhalacji:
wężyk/balon
Metoda ogrzewania suszu:
konwekcja
Pojemność komory:
0,4 - 0,7g
Producent:
Arizer Tech
Rozmiar:
15
Wytrzymałość baterii:
brak danych
Zasilanie:
prąd
Ładowanie:
brak danych
Wysyłka
Cena / Jakość
Smak i jakość pary
Wydajność
Sortuj wg.:
4.8
Wysyłka
Cena / Jakość
Smak i jakość pary
Wydajność
Dobrej jakości urządzenie. Może niezupełnie na poziomie innego urządzenia jak już klasyk Volcano, jednak pod względem cenowym Exrteme Q 6 daje radę. Polecam.
Napisz opinię
  • Dostawa zamówienia 1-3 dni robocze

  • 30 dni na zwrot zamówienia

  • W razie pytań kontaktuj się tutaj:
    bok@hempcbd.pl

  • Wymień zebrane punkty na produkty