Sugerowana cena sprzedaży: 1,149.00 
1,099.00 
Oszczędzasz: 50.00 zł (4%) Oszczędzasz 4%
Cena w punktach: 10990 punkt
VP109
W magazynie
+

Waporyzator Crafty: świetna jakość, łatwa obsługa

Prezentujemy waporyzator Crafty, który już w momencie premiery okazał się hitem sprzedaży na całym świecie. Najbardziej charakterystycznym elementem tego sprzętu jest możliwość sterowania nim za pomocą aplikacji mobilnej na smartfony. To spodoba się gadżeciarzom, ale także osobom chcącym mieć pełną kontrolę nad procesem inhalacji.

Solidna konstrukcja waporyzatora Crafty

Crafty to produkt renomowanej firmy Storz&Bickel, która jest znana z tego, że przykłada dużą wagę do jakości swoich sprzętów. To od razu widać. Vaporizer robi bardzo dobre wrażenie, jest wykonany z materiałów świetnej klasy. Jego design jest nowoczesny, ale jednocześnie kompaktowa konstrukcja umożliwia swobodne przenoszenie urządzenia i zabieranie go ze sobą nawet w kieszeni kurtki.

Prezentowany waporyzator został wyposażony w hybrydowy system grzewczy, który łączy w sobie elementy konwekcji i kondukcji. Dzięki temu sprzęt działa naprawdę szybko, podgrzewając susz w około 2 minuty i gwarantując świetną jakość pary. Jest ona gęsta, czysta, nie gryzie w gardło i płuca, daje mnóstwo satysfakcji.

W komorze grzewczej zmieści się około 0,25 g materiału roślinnego. Waporyzator może być również wykorzystany do inhalacji koncentratami, czyli olejkami lub woskami. Komora grzewcza została wykonana ze stali nierdzewnej, a więc jest praktycznie niezniszczalna i bardzo odporna na wysokie temperatury. Bateria zapewnia pracę przez około 45 minut.

Polecamy ten sprzęt z uwagi na doskonałą jakość wykonania, kompaktowość oraz przydatną funkcję sterowania smartfonem. Na produkt została udzielona 2-letnia gwarancja.

Czas nagrzewania:
powyżej 2 minut
Gwarancja:
2 lata
Komora grzewcza:
stal nierdzewna
Kompatybilność:
zioła i koncentraty
Metoda inhalacji:
bezpośrednio (ustnik)
Metoda ogrzewania suszu:
hybrydowo
Pojemność komory:
0,25g
Styl inhalacji:
sesyjny
Wytrzymałość baterii:
do 45 minut
Zasilanie:
wbudowana bateria
Ładowanie:
USB
Wysyłka
Cena / Jakość
Smak i jakość pary
Wydajność
Sortuj wg.:
5
Wysyłka
Cena / Jakość
Smak i jakość pary
Wydajność
doskonały produkt i fajnie że z rabatem
Napisz opinię
  • Dostawa zamówienia 1-3 dni robocze

  • 30 dni na zwrot zamówienia

  • W razie pytań kontaktuj się tutaj:
    bok@hempcbd.pl

  • Wymień zebrane punkty na produkty