569.00 
Cena w punktach: 5690 punkt
VP067
W magazynie
+

Boundless CF: waporyzator dla aktywnych

Waporyzator Boundless CF należy do najmniejszych urządzeń tego typu dostępnych na polskim rynku. Jest to jego główna zaleta, ponieważ kompaktowa konstrukcja umożliwia zabieranie sprzętu w dowolne miejsce i cieszenie się inhalacją bez zwracania na siebie uwagi. Poznaj inne cechy vaporizera, dzięki którym spotkał się on z tak dużym zainteresowaniem użytkowników na całym świecie.

Czym wyróżnia się waporyzator Boundless CF?

Boundless CF nieprzypadkowo zbiera same pozytywne recenzje. Chętnie sięgają po niego osoby, dla których ma to być pierwszy vap w życiu. Sprzęt kusi niewielkim rozmiarem, ale także wysoką jakością wykonania. Prezentuje się bardzo estetycznie, gwarantując przy tym to, co najważniejsze: maksymalną satysfakcję z inhalacji CBD.

Jest to vaporizer hybrydowy, a więc wyposażony w system konwekcyjnego i kondukcyjnego podgrzewania suszu. Pojemność komory grzewczej wynosi aż 0,5 g, co w połączeniu z wydajną baterią (do 60 minut pracy) zapewnia długie cieszenie się przyjemnością inhalacji.

Generowana para jest schładzana i dostarczana do płuc w najczystszej formie. Nie gryzie w gardło, ma dobre walory smakowe, co z pewnością przypadnie do gustu zwłaszcza początkującym użytkownikom. Dla ułatwienia obsługi producent wyposażył sprzęt w czytelny wyświetlacz.

Dobry wybór w tej kategorii cenowej

Niewątpliwą zaletą Boundless CF jest atrakcyjna cena, która powinna przekonać osoby szukające dla siebie sprawdzonego, ale jednocześnie niedrogiego waporyzatora. Producent dostarcza urządzenie wraz z bogatym zestawem akcesoriów: pojemnikiem na koncentraty, ubijakiem do ziół, wyciorem do czyszczenia komory oraz przewodem micro-USB do ładowania.Gwarancja:
3
Komora grzewcza:
ceramika
Kompatybilność:
zioła i koncentraty
Metoda inhalacji:
bezpośrednio (ustnik)
Metoda ogrzewania suszu:
hybrydowo
Pojemność komory:
0,5g
Producent:
Boundless Vapes
Styl inhalacji:
sesyjny
Wytrzymałość baterii:
do 60 minut
Zasilanie:
wbudowana bateria
Ładowanie:
USB
Wysyłka
Cena / Jakość
Smak i jakość pary
Wydajność
Sortuj wg.:
5
Wysyłka
Cena / Jakość
Smak i jakość pary
Wydajność
to moja pierwsza przygoda z inhalacją ziół przez wapka...to był bardzo dobry wybór :)
Napisz opinię
  • Dostawa zamówienia 1-3 dni robocze

  • 30 dni na zwrot zamówienia

  • W razie pytań kontaktuj się tutaj:
    bok@hempcbd.pl

  • Wymień zebrane punkty na produkty