Arizer Solo

699.00 
Cena w punktach: 6990 punkt
VP087
W magazynie
+

Arizer Solo: legenda trzyma się mocno

Arizer Solo to jeden z najpopularniejszych i najbardziej znanych modeli waporyzatorów na światowym rynku. Od momentu wprowadzenia go do sprzedaży trafił w ręce tysięcy użytkowników, którzy wystawiają mu niesamowicie pozytywne recenzje. Trudno się temu dziwić. Jest to sprzęt bardzo wysokiej klasy, przeznaczony dla osób, które nie tolerują tandety. To m.in. ten vaporizer stoi za gigantycznym sukcesem kanadyjskiej firmy Arizer Tech.

Arizer Solo to przede wszystkim jakość wykonania

Prezentowany waporyzator już na pierwszy rzut oka zdradza, że mamy do czynienia z produktem z wyższej półki. Został wykonany ze świetnych materiałów, prezentuje się elegancko, a do tego zachowuje kompaktową budowę, dzięki czemu bez problemu zmieści się np. w kieszeni kurtki. To dobry wybór dla mobilnych użytkowników, którzy chcą mieć swój waporyzator zawsze przy sobie.

Wewnątrz urządzenia znajdziemy sprawdzony, hybrydowy system grzewczy z ceramiczną grzałką i szklaną ścieżką pary. Wszystko to gwarantuje najlepsze doznania podczas inhalacji. Para jest skutecznie schładzana i smaczna, a do tego dobrze przefiltrowana. Użytkownik ma oczywiście możliwość kontrolowania temperatury suszu – urządzenie posiada siedem stopni ustawień tego parametru.

Doskonały pomysł na prezent

Arizer Solo to waporyzator, który obrósł już legendą i jest obiektem pożądania wielu użytkowników. Na szczęście teraz jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Może więc to dobry moment, aby sprezentować go komuś bliskiemu?

W zestawie wraz z waporyzatorem otrzymasz ładowarkę, dwa ustniki, aroma dish oraz instrukcję obsługi. Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją i dożywotnią gwarancja na element grzewczy.

Czas nagrzewania:
powyżej 2 minut
Gwarancja:
2 lata + dożywotnia gwarancja na element grzewczy
Komora grzewcza:
szkło
Kompatybilność:
zioła
Metoda inhalacji:
bezpośrednio (ustnik)
Metoda ogrzewania suszu:
hybrydowo
Pojemność komory:
0,1-0,15g
Styl inhalacji:
sesyjny
Wytrzymałość baterii:
do 90 minut
Zasilanie:
wbudowana bateria
Ładowanie:
dedykowana ładowarka

Postów nie znaleziono

Napisz opinię
  • Dostawa zamówienia 1-3 dni robocze

  • 30 dni na zwrot zamówienia

  • W razie pytań kontaktuj się tutaj:
    bok@hempcbd.pl

  • Wymień zebrane punkty na produkty