Arizer Air 2

899.00 
Cena w punktach: 8990 punkt
VP101
Brak w magazynie
Dodaj do listy życzeń Dodaj do listy porównań

Arizer Air 2: lepsze nie jest wrogiem dobrego!

Prezentujemy Arizer Air 2: nowy waporyzator w ofercie kanadyjskiego producenta. Ten sprzęt jest znacznie ulepszoną wersją legendarnego Arizer Air, którą polecamy użytkownikom oczekującym możliwie najczystszej i najsmaczniejszej pary. W tym przypadku jest to po prostu gwarantowane.

Arizer Air 2: co się zmieniło?

Przede wszystkim producent zastosował w tym modelu nieco większą grzałkę, co przyniosło konkretne korzyści. Po pierwsze: susz jest podgrzewany o wiele szybciej (31-60 sekund). Po drugie: użytkownik może brać większe buchy w krótszych odstępach czasowych, co ma znaczenie dla osób stosujących spore dawki CBD w celach terapeutycznych.

Dodatkowo w Arizer Air 2 udało się poprawić przepływ powietrza, dzięki czemu inhalacje są znacznie łatwiejsze. W urządzeniu pojawił się też wygodny wyświetlacz LCD, który ułatwia kontrolowanie temperatury suszu. Dzięki temu efektownemu drobiazgowi można realnie zmniejszyć zużycie materiału i zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Oczywiście w Arizer Air 2 nadal znajdziemy w pełni szklaną ścieżkę pary, dzięki czemu para ma bardzo dobry smak i jest odpowiednio schładzana przed jej dotarciem do płuc użytkownika.

Rewelacyjna bateria

W Arizer Air 2 producent zastosował nowy typ baterii, która w porównaniu do pierwszej generacji tego waporyzatora oferuje aż o 50% większą żywotność. Akumulator umożliwia nieprzerwaną pracę aż przez 90 minut, co jest świetnym wynikiem w przypadku tak mobilnego urządzenia.

Waporyzator jest oferowany w zestawie z ładowarką, szklanym ustnikiem 70 mm, szklanym ustnikiem z końcówką z tworzywa, nakładką aroma dish, silikonowymi zatyczkami ustników, eleganckim futerałem do paska, zapasowymi sitkami, próbkami ziół do aromaterapii oraz stalowym mieszadłem. Sprzęt jest objęty 2-letnią gwarancją oraz dożywotnią gwarancją na element grzewczy.

Czas nagrzewania:
31-60 sekund
Gwarancja:
2 lata + dożywotnia gwarancja na element grzewczy
Komora grzewcza:
szkło
Kompatybilność:
zioła
Metoda inhalacji:
bezpośrednio (ustnik)
Metoda ogrzewania suszu:
hybrydowo
Pojemność komory:
0,1-0,15g
Styl inhalacji:
sesyjny
Wytrzymałość baterii:
do 90 minut
Zasilanie:
wymienna bateria
Ładowanie:
USB

Postów nie znaleziono

Napisz opinię
  • Dostawa zamówienia 1-3 dni robocze

  • 30 dni na zwrot zamówienia

  • W razie pytań kontaktuj się tutaj:
    bok@hempcbd.pl

  • Wymień zebrane punkty na produkty