959.00 
Cena w punktach: 9590 punkt
VP103
W magazynie
+

Arizer Go (ArGo): mały, a tak wiele potrafi

Arizer Go (nazywany potocznie ArGo), to znakomity waporyzator od renomowanej, kanadyjskiej firmy Arizer Tech. Jest najmniejszą propozycją w gamie producenta, co natychmiast zapewniło mu ogromną popularność na całym świecie. Nie brakuje przecież użytkowników, którzy potrzebują kompaktowego, przenośnego vaporizera, który może być dyskretnie stosowany w praktycznie dowolnych warunkach.

Arizer Go: zabierz go, gdzie tylko chcesz

ArGo bez wątpienia wyróżnia się bardzo smukłym wyglądem i niewielkim rozmiarem. To ten rodzaj waporyzatora, który śmiało można polecić osobom preferującym inhalowanie się w terenie lub też szukającym mobilnego sprzętu na czas podróży.

Pomimo małej konstrukcji, producentowi udało się tutaj zmieścić całkiem pojemną komorę spalania na około 0,15 g suszu. To w zupełności wystarczy dla pojedynczego użytkownika, choć dzięki szybkiemu podgrzewaniu ten waporyzator sprawdzi się także podczas spotkania ze znajomymi.

Wspomnijmy również o baterii, która ma pojemność aż 3000 mAh, co gwarantuje nieprzerwaną pracę urządzenia nawet przez 90 minut.

Hybrydowy system grzewczy

Ten mały vaporizer jest wyposażony w rozwiązania, które gwarantują uzyskanie pary najwyższej jakości. Chodzi nie tylko o hybrydowy system grzewczy, ale także w 100% szklaną ścieżkę pary. Możemy więc zarekomendować ArGo wszystkim, którzy cenią sobie dobre walory smakowe suszu. Dużą zaletą urządzenia jest również regulacja temperatury z dokładnością do 1°C.

ArizerGo dotrze do Ciebie w zestawie z ładowarką (przewód USB oraz adapter ścienny), dwoma szklanymi ustnikami, dwiema silikonowymi zatyczkami ustników, eleganckim futerałem do paska, zapasowymi sitkami oraz stalowym mieszadłem. Produkt jest objęty 2-letnią gwarancją oraz dożywotnią gwarancją na element grzewczy.

Czas nagrzewania:
31-60 sekund
Gwarancja:
2 lata + dożywotnia gwarancja na element grzewczy
Komora grzewcza:
szkło
Kompatybilność:
zioła
Metoda inhalacji:
bezpośrednio (ustnik)
Metoda ogrzewania suszu:
hybrydowo
Pojemność komory:
0,1-0,15g
Styl inhalacji:
sesyjny
Wytrzymałość baterii:
do 90 minut
Zasilanie:
wymienna bateria
Ładowanie:
USB

Postów nie znaleziono

Napisz opinię
  • Dostawa zamówienia 1-3 dni robocze

  • 30 dni na zwrot zamówienia

  • W razie pytań kontaktuj się tutaj:
    bok@hempcbd.pl

  • Wymień zebrane punkty na produkty