499.00 
Cena w punktach: 4990 punkt
VP063
W magazynie
+

Alfa Goboof: waporyzator o idealnym stosunku ceny do jakości

Sklep konopny hempcbd.pl prezentuje Alfa Goboof: świetny waporyzator, prawdopodobnie jeden z najlepszych w tym przedziale cenowym. Sprzęt wyróżnia się bardzo solidną jakością wykonania, co przypadnie do gustu estetom. Jego mocną stroną jest też dość pojemna komora spalania.

Alfa Goboof: do 0,3 g suszu na raz

Komora spalania w tym waporyzatorze ma pojemność około 0,3 g, co powinno bez problemu zaspokoić oczekiwania większości użytkowników i pozwolić na wykorzystanie tego sprzętu w gronie znajomych. Zwłaszcza, że vaporizer nie każe użytkownikowi zbyt długo czekać. Susz zostaje podgrzany po zaledwie 30 sekundach.

Konstrukcja Alfa Goboof gwarantuje bardzo przyjemny smak pary, co na pewno spodoba się amatorom ziołowych aromatów. Sama para jest bardzo dobrze schłodzona, nie drażni więc gardła i płuc.

Pojemna bateria

Alfa Goboof to sprzęt, którym na pewno powinny się zainteresować osoby praktykujące inhalacje CBD w terenie. Bateria zastosowana w tym waporyzatorze umożliwia nieprzerwaną pracę przez około 90 minut, a do tego bardzo krótko się ładuje – urządzenie można podłączyć np. do komputera za pośrednictwem dołączonego przewodu USB.

Waporyzator, choć nie jest zaliczany do najmniejszych na rynku, zachowuje całkiem kompaktową konstrukcję. Nie powinien więc przykuwać uwagi niepowołanych osób. Można go łatwo przenosić w torebce czy kieszeni i cieszyć się inhalacjami w dowolnym miejscu.

Sprzęt w zestawie posiada przyrządy do czyszczenia, zapasowe sitka, ustnik oraz przewód USB do ładowania. Polecamy z uwagi na naprawdę dobry stosunek ceny do jakości wykonania. Urządzenie jest objęte 2-letnią gwarancją.kkk


Czas nagrzewania:
31-60 sekund
Gwarancja:
2 lata
Komora grzewcza:
stal nierdzewna
Kompatybilność:
zioła
Kraj pochodzenia:
Irlandia
Metoda inhalacji:
bezpośrednio (ustnik)
Metoda ogrzewania suszu:
kondukcja
Pojemność komory:
0,25-0,30g
Producent:
Alfa Goboof
Styl inhalacji:
sesyjny
Wytrzymałość baterii:
do 90 minut
Zasilanie:
wbudowana bateria
Ładowanie:
USB

Postów nie znaleziono

Napisz opinię
  • Dostawa zamówienia 1-3 dni robocze

  • 30 dni na zwrot zamówienia

  • W razie pytań kontaktuj się tutaj:
    bok@hempcbd.pl

  • Wymień zebrane punkty na produkty