639.00 
Cena w punktach: 6390 punkt
VP080
W magazynie
+

AirVape X: jeden z najsmuklejszych waporyzatorów na rynku

AirVape X to waporyzator stworzony z myślą o użytkownikach, którzy szukają sprzętu do dyskretnej inhalacji. Jest nieco większy od bestsellerowego AirVape Xs, ale wciąż zapewnia maksymalny poziom intymności i wygody. Jego cienka obudowa nie powinna Cię zmylić. Ten vaporizer ma naprawdę ogromne możliwości.

AirVape X: aż o 25% większa komora

W porównaniu do AirVape Xs tutaj otrzymujemy wyraźnie większą komorę, co pozwala umieścić w niej więcej dobroczynnego suszu i cieszyć się inhalacją w towarzystwie nawet sporej grupki znajomych. Pomimo tego vaporizer zachował elegancką, smukłą obudowę, dlatego bez problemu zmieścisz go w kieszeni spodni czy w torebce.

Prezentowany waporyzator to sprzęt bardzo wysokiej jakości. Został wyposażony w ceramiczną, izolowaną ścieżkę przepływu pary, która gwarantuje świetne, smaczne i co ważne - chłodne buchy. Dodatkowa siatka chroni Twoje usta przed ewentualnymi zanieczyszczeniami.

Po co czekać na to, co dobre?

AirVape X podgrzewa susz w zaledwie 20 sekund i umożliwia precyzyjne kontrolowanie temperatury w zakresie do 220°C. Bardzo pojemna, szybko ładująca się bateria wytrzymuje do 45 minut pracy, dzięki czemu możesz śmiało zabrać ten waporyzator nawet na dłuższą wycieczkę. Dodatkowo sprzęt został wyposażony w magnetyczny ustnik.

AirVape X to sprzęt, który już samym wyglądem zdradza bardzo wysoką jakość wykonania. Producent użył świetnych materiałów, dzięki czemu waporyzator prezentuje się elegancko, a jednocześnie jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Produkt jest objęty dożywotnią gwarancją.

Vaporizer w zestawie posiada tackę na koncentraty (np. olejki i woski), przyrządy czyszczące, ekrany z filtrem oraz przewód USB do ładowania.

Czas nagrzewania:
do 30 sekund
Gwarancja:
dożywotnia
Komora grzewcza:
ceramika
Kompatybilność:
zioła i koncentraty
Metoda inhalacji:
bezpośrednio (ustnik)
Metoda ogrzewania suszu:
hybrydowo
Pojemność komory:
0,25g
Styl inhalacji:
sesyjny
Wytrzymałość baterii:
do 45 minut
Zasilanie:
wbudowana bateria
Ładowanie:
USB
Wysyłka
Cena / Jakość
Smak i jakość pary
Wydajność
Sortuj wg.:
4
Wysyłka
Cena / Jakość
Smak i jakość pary
Wydajność
Produkt dobrze zabezpieczony przed wysyłką, w miarę wydajny tylko para mogłaby mieć trochę lepszą jakość
Napisz opinię
  • Dostawa zamówienia 1-3 dni robocze

  • 30 dni na zwrot zamówienia

  • W razie pytań kontaktuj się tutaj:
    bok@hempcbd.pl

  • Wymień zebrane punkty na produkty