Zwroty i wymiana towaru

Zwroty i Reklamacje


Chcemy, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie dokonując zakupów w naszym sklepie. Zależny nam na jak najwyższym poczuciu satysfakcji oraz wysokiej jakości naszych usług.

Kupiłeś produkt, ale zmieniłeś zdanie, ponieważ nie spełnia on Twoich oczekiwań? Chcesz wymień towar na inny?

Nic prostszego!


Masz 30 dni za zwrot zakupów bez podania przyczyny

Od momentu otrzymania przesyłki masz 30 dni na zwrot zakupionych produktów bez podawania przyczyny. Wymagamy jednak, aby produkty były nieużywane, oraz w oryginalnym opakowaniu. Towar musi być w stanie nadającym się do odsprzedaży.


Procedura zwrotu i reklamacji

Jeżeli zdecydowałeś się na zwrot lub reklamację produktu, prosimy o kontakt z nami na adres zwrotyireklamacje@hempcbd.pl.

Dokładamy wszelkich starań, aby załatwić sprawę jak najszybciej. Chcemy, abyś jak najszybciej odzyskał swoje pieniądze (lub ewentualnie wymienił towar na inny, jeżeli oczywiście sobie tego życzysz).

Aby ułatwić nam rozpoznanie problemu, prosimy opisać swój problem wraz z podaniem numeru zamówienia, którego dotyczy produkt.


Reklamacje


Wszelkie urządzenia sprzedawane w HempCBD.pl posiadają gwarancję producenta. Najczęściej jest to okres 24 miesięcy.

Prosimy o kontakt mailowy na adres zwrotyireklamacje@hempcbd.pl, jeżeli chcesz zareklamować dany produkt. Naszym celem jest, aby w okresie maksymalnie 14 dni od otrzymania reklamacji drogą mailową rozpatrzyć każdą sytuację, w celu wymiany lub naprawy daną jednostkę.

Pamiętaj, aby w opisie swojego problemu podać nam numer zamówienia, którego dotyczy produkt. Ułatwi nam zadanie rozpatrzenia problemu w najkrótszym możliwym czasie.


Epilepsja lekooporna: co to jest? Czym się ją leczy? Epilepsja (padaczka) lekooporna to jedna z najbardziej tajemniczych chorób neurologicznych znanych medycynie. Według szacunków cierpi na nią około 30% wszystkich pacjentów chorujących na epilepsję. Jak sama nazwa wskazuje, schorzenie nie poddaje się tradycyjnemu leczeniu środkami...
7 mitów na temat produktów z CBD. Konfrontujemy je z faktami!   Tak zwana medycyna konopna budzi ogromne kontrowersje, nie tylko w naszym kraju, ale w całej Europie i Ameryce Północnej. Spór pomiędzy jej zwolennikami i przeciwnikami w tym momencie wydaje się być nierozwiązywalny. Wokół tematu marihuany medycznej i środków z CBD...
Jak poradzić sobie z negatywnymi skutkami chemioterapii? Chemioterapia to wciąż podstawowa metoda walki z nowotworami. Budzi ona jednak coraz większe kontrowersje, ponieważ trudno uznać ją za w pełni bezpieczną. Cytostatyki mają tę przewrotną cechę, że niszczą nie tylko komórki nowotworowe, ale też zdrowe tkanki ludzkiego organizmu, co...