Kapsułki CW Simply 15 MG

159.00 
Cena w punktach: 1590 punkt
VP025
W magazynie
+

Kapsułki CW Simply 15 mg: łatwy sposób na korzystanie z dobrodziejstwa konopi siewnych

Kapsułki CW Simply 15 mg to jeden z flagowych produktów renomowanej firmy Charlotte’s Web. Jego niewątpliwą zaletą jest bardzo łatwe przyjmowanie, co docenią przede wszystkim osoby dla których ważne są wygoda i dyskrecja. Każda kapsułka zawiera 15 mg ekstraktu konopnego, będącego źródłem bezcennych kannabinoidów, flawonoidów, terpenów, kwasów omega oraz witamin. Koniecznie spróbuj!

Praktycznie dla każdego

Istnieje wiele metod przyjmowania oleju konopnego, jednak faktem jest, że niektóre osoby nie akceptują naturalnego smaku tego środka i trudno jest im przekonać się do np. olejku aplikowanego pipetką. Kapsułki CW Simply 15 mg rozwiązują ten problem, ponieważ nie mają żadnego smaku i są bardzo łatwe do połknięcia.

To z kolei umożliwia każdej osobie rozpoczęcie terapii z użyciem naturalnego środka konopnego. Prezentowane kapsułki zawierają ekstrakt roślinny najwyższej jakości, pozyskany z roślin uprawianych w sposób ekologiczny, niemających kontaktu z chemicznymi środkami ochrony czy syntetycznymi nawozami. Surowiec pochodzi z amerykańskiego Kolorado i jest ściśle sprawdzany pod kątem jakości – co potwierdza stosowny certyfikat.

Końcowy produkt został oczywiście przebadany pod kątem czystości. Dzięki temu wiemy, że jest wolny od jakichkolwiek zanieczyszczeń, a tym samym bezpieczny dla zdrowia.

Cenny skład kapsułek CW Simply 15 mg

Kapsułki zawierają nie tylko ekstrakt konopny, ale także frakcjonowany olej kokosowy MCT. Dodatkowo producent zastosował w nich otręby ryżowe, skrobie roślinne i błonnik. Każda kapsułka stanowi bogate źródło kannabinoidów, które stymulują ludzkie receptory kannabinoidowe, co z kolei przekłada się na znacznie wyższą jakość życia.

Kapsułki CW Simply 15 mg są produktem bezglutenowym, wegańskim, nie były testowane na zwierzętach i nie wywołują efektu psychoaktywnego.

Suplement diety - prosimy przechowywać produkt z daleka od światła słonecznego, wilgoci i ciepła oraz poza zasięgiem małych dzieci. Suplement diety nie powinien być zamiennikiem zrównoważonej diety. Nie powinno się przekraczać zalecanej dawki.

Producent:
Charlotte's Web

Postów nie znaleziono

Napisz opinię
  • Dostawa zamówienia 1-3 dni robocze

  • 30 dni na zwrot zamówienia

  • W razie pytań kontaktuj się tutaj:
    bok@hempcbd.pl

  • Wymień zebrane punkty na produkty