IOLITE

Oglesby & Butler sięga 1984 roku, kiedy zaczęliśmy przełamywać formy i produkować produkty w lepszy, bardziej innowacyjny sposób. Wdrożyliśmy inteligentną technologię oraz zatrudniliśmy mądrzejszych ludzi, a dziś staliśmy się światowym liderem w swojej dziedzinie. Jeśli nasze nazwisko brzmi znajomo, to dlatego, że Oglesby & Butler produkują inne narzędzia napędzane butanem, które są używane na całym świecie pod nazwą marki Portasol®.

W 2008 roku nasza technologia rozszerzyła się na rynek parowników. Przenośną rewolucję rozpoczęliśmy od przenośnego waporyzatora IOLITE®. Posiada unikalną technologię i procesy zapewniające płynne i spójne działanie. Dzięki parownikowi IOLITE® opatentowanemu w ponad 150 krajach, planujemy dostarczyć światu najlepsze przenośne odparowalniki zasilane butanem.

99% naszych produktów IOLITE® - zarówno IOLITE, jak i WISPR - zostało zaprojektowanych i wyprodukowanych przez zespół oddanych pracowników w naszym zakładzie produkcyjnym w Carlow, Irlandia. Dlatego każdy z naszych produktów z dumą opatrzony jest napisem "Déanta in Éirinn" - Made in Ireland.
1-2 minuty, 2 lata, zioła, bezpośrednio (ustnik), kondukcja, 0,3g, IOLITE, sesyjny, butan
Iolite: butanowy waporyzator w bardzo dobrej cenie Prezentujemy Iolite: jeden z najtańszych waporyzatorów przenośnych zasilanych butanem....
W magazynie
+
do 30 sekund, 2 lata, stal nierdzewna, zioła, Irlandia, bezpośrednio (ustnik), kondukcja, 0,30g, IOLITE, sesyjny, butan
  WISPR 2: dobra propozycja dla szukających pierwszego waporyzatora na butan   WISPR 2 to bardzo ciekawy waporyzator przenośny,...